Boya Grubu

Akrilik boyadan su bazlı boyaya kadar talep edeceğiniz tüm boya çeşitleri ve boya ekipmanları hızlı bir şekilde tedarik edilmektedir.

Albarakat olarak yerel üreticiyi, global müşteri ile buluşturarak güven odaklı kurumsal bir süreç sağlıyoruz.

Silikonlu Boya

Kolay temizlenir leke tutmayan üstün teknolojisi sayesinde boya üzerinde oluşturduğu film tabakası sayesinde, duvarlarda oluşabilecek su bazlı lekelerin boyanın içine nüfuz etmesini engeller.

Plastik Boya

Su bazlı, yüksek kapama ve mükemmel beyazlığa sahip, kolay uygulanabilen, iyi yapışma özelliğine sahip, mat iç cephe duvar boyasıdır.

Yağlı Boya

Solvent Bazlı, Yüksek kaliteli, iç ve dışta beton, ahşap, metal, alçı, sıva vb yapı malzemelerinde uygun macun ve astarlardan sonra kullanılabilen, üstün kapama, yüksek yapışma, iyi yayılma özelliğinde soft, elastiki, silinebilen, yarı mat görünümlü dekoratif ve koruyucu son kat boyasıdır.

Tavan Boyası

Akrilik kopolimer bağlayıcılı, dekoratif su bazlı mat iç cephe boyasıdır. Tavan boyama uygulamalarında kullanılır. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Sararmaz. Üstün be yazlık sağlar. Kolay sürülebilir. Mat düz görünümlüdür. Nefes alır.

Geçiş Astarı

Özellikle solvent bazlı boyadan su bazlı boyaya geçişte, iç cephe sıvalı sağlam yüzeylerde ve renk geçişlerinde kullanılabilecek dolgulu iç cephe astarıdır. Su bazlı Boya performansını artırır, boya sarfiyatını azaltır.

Rulo

Rulo, fırça ve boya ürünleri en son teknoloji ile üretilen, alanında lider bir konumla, her türlü endüstriyel, toptan ve perakende ihtiyaçlarını, üretici firma olarak karşılamaktadır.

Tiner

Rahatsız edici kokulardan arındırılmış, aromasız solventlerle ya da normal solventlerler üretilen her türlü sentetik boya, astar ve verniklerin inceltilmesinde kullanılır.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bağlantılarımız sayesinde burada göremediğiniz ürünleri de karşılamaya hazırız. Hemen bizimle iletişime geçin sizin için neler yapabileceğimize bakalım!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?