Çevre Düzenleme

Talep edeceğiniz tüm çevre düzenleme ürünleri hızlı bir şekilde tedarik edilmektedir. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Albarakat olarak yerel üreticiyi, global müşteri ile buluşturarak güven odaklı kurumsal bir süreç sağlıyoruz.

Karo Taşı

Seçkin doğal taşlar kullanılarak üretilen terrazo karolar, estetik, dayanıklı, zahmetsiz ve bakımı kolay ürünlerdir. Aşınma ve darbelere dayanıklı olup eğilmede çekme mukavemeti yüksektir.

Kilit Taşı

Beton Parke Taşları, zengin desen farklı renk ve uygulama çeşitliliği ile, başka hiçbir zemin kaplama malzemesinde olmayan tasarım olanakları sunar. Bu nedenlerle kilitli parke taşları, dış mekanlar da en tercih edilen zemin kaplama malzemesidir.

Bordür Taşı

Yeşil alanlarımızın daha fazla yok olmaması maksadıyla tasarlanan ve üretilen modellerimizdendir. Daha çok otopark düzenlemelerinde uygulanır. Delikli yapısı sayesinde toprağın nefes almasını sağlar.

Oluk Taşı

Yağmur suyu akışını sağlayan beton malzemesidir. Çevre düzenlemesi amacıyla da kullanılır.

Çiçeklik

Bahçe elemanları koleksiyonumuz, park, bahçe ve çevre düzenlemelerinizi tamamlamak için tasarlandı. Bütün ürünlerimiz kullanım yer ve amaçlarına göre farklı model, renk ve ölçülerde imal edilmektedir

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bağlantılarımız sayesinde burada göremediğiniz ürünleri de karşılamaya hazırız. Hemen bizimle iletişime geçin sizin için neler yapabileceğimize bakalım!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?