Pulluk

Tarım Makinaları gelişen teknoloji ile tarım sektörünü daha da canlandırmış, daha az iş gücü ile daha çok üretim imkanı sağlamaya başlamıştır. Bahçe düzenleme, çalı biçme, çapa makinaları, çayır biçme makinaları, çim makinaları, çim saha makinaları, fidan ve fide makinaları, hububat ve bakliyat ekim mibzeri, nohut ekim makinaları, tohum mibzeri gibi çeşitli tarım makinaları Türkiye’de üretilmektedir.

Tarım Makinaları ve Zirai Aletler kategorisinde birbirinden farklı amaçla kullanılan tarım makinaları çeşitlerini ve en çok aranan tarım makinaları modellerini inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı tüm tarım makinaları, her kullanım alanına göre bir çok zirai alet hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Albarakat olarak yerel üreticiyi, global müşteri ile buluşturarak güven odaklı kurumsal bir süreç sağlıyoruz.

Pulluk

Zamanın büyük önem taşıdığı tarlada, kullanması son derece kolay olan pulluk markalarına Albarakat ile çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı bize iletin size uyan en uygun marka ve modeli belirleyelim.

  • Her türlü toprak çeşidi için yüz binlerce çiftçinin beğenisini kazanan dayanıklı, problemsiz, ekonomik çözüm.
  • Düşük iş genişliği sonucu toprağı ufalayarak sürüm şansı.
  • Mükemmel Pulluk – Traktör dengesi.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bağlantılarımız sayesinde burada göremediğiniz ürünleri de karşılamaya hazırız. Hemen bizimle iletişime geçin sizin için neler yapabileceğimize bakalım!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?