Traktör

Tarım Makinaları gelişen teknoloji ile tarım sektörünü daha da canlandırmış, daha az iş gücü ile daha çok üretim imkanı sağlamaya başlamıştır. Bahçe düzenleme, çalı biçme, çapa makinaları, çayır biçme makinaları, çim makinaları, çim saha makinaları, fidan ve fide makinaları, hububat ve bakliyat ekim mibzeri, nohut ekim makinaları, tohum mibzeri gibi çeşitli tarım makinaları Türkiye’de üretilmektedir.

Tarım Makinaları ve Zirai Aletler kategorisinde birbirinden farklı amaçla kullanılan tarım makinaları çeşitlerini ve en çok aranan tarım makinaları modellerini inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı tüm tarım makinaları, her kullanım alanına göre bir çok zirai alet hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Albarakat olarak yerel üreticiyi, global müşteri ile buluşturarak güven odaklı kurumsal bir süreç sağlıyoruz.

Traktörler çok amaçlı tarımsal faliyetlerde, nakliye işlemlerinde ve ön yükleyici takılmak suretiyle hafriyat ve hayvancılık işletmelerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Massey Ferguson

Massey Ferguson traktörleri işletme maliyetlerini düşürürken kullanıcıya en üst düzeyde verimlilik sağlamak için kullanım kolaylığı ve güvenilirlikte yeni standartlar belirlemek için en son teknolojiyi içerir.

Massey Ferguson Mini
Massey Ferguson Mini
Massey Ferguson 240
Massey Ferguson 240
Massey Ferguson 265
Massey Ferguson 265
Massey Ferguson 275
Massey Ferguson 275
Massey Ferguson 285s
Massey Ferguson 285s
Massey Ferguson 290
Massey Ferguson 290

New Holland

Her türlü çalışma koşulunda ve her alanda çitfçinin en büyük yardımcısı olmaya devam etmektedir.

John Deere

Küçük, orta veya büyük. Boyutu ne olursa olsun John Deere traktörler, tarladaki, çiftlikteki veya bahçedeki günlük çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bir arada taşıyor. Tercihinizi ister küçük, çevik ve büyütme özelliğine sahip isterse olağanüstü performanslı ve güçlü araçlardan yana kullanın, çiftlik traktörlerimiz sizi ve işinizi ileriye taşır.

Jonn Deere Traktörler

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bağlantılarımız sayesinde burada göremediğiniz ürünleri de karşılamaya hazırız. Hemen bizimle iletişime geçin sizin için neler yapabileceğimize bakalım!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?