Altyapı Elemanları

Alt yapı ürünleri; yağmur sularının, atık suların, pis suların,  lağım sularının yer altından beton kanallar oluşturarak giderilmesini sağlar. Yerleşim yerlerinin altyapı kanalizasyonunu oluşturur. Kuyu yada foseptik çukuru yapımında da kullanılır. Beton boru, betonarme boru, lamba zıvana boru, drenaj borusu, beton muayene baca gövdesi, u kanalı, ızgara tabanları  baca kapakları, menfez, beton kapak vb. malzemelerinin temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Albarakat olarak yerel üreticiyi, global müşteri ile buluşturarak güven odaklı kurumsal bir süreç sağlıyoruz.

Beton Boru

Beton borular; değişik dolgu ve trafik yüklerine karşı üstün dış basınç dayanımı ve ayrıca yüksek iç basınç dayanımına sahiptir. Bu sayede sürekli ve hareketli yükler altında işletme ömrü boyunca hattın ve boru kesitinin deforme olmadan kalması mümkündür.

Tamamen yerli hammadde ile yerli kaynaklar kullanarak üretilmektedir. Düşük maliyete sahip olan ürünlerde aynı zamanda tamir ve onarım imkanları çok kolaydır.

Menfez

Farklı dolgu ve trafik yüklerine karşı tasarlanarak ekonomik çözümler sunar. Üretiminde tamamen yerli hammadde kullanılmaktadır. İnşaatın hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

 Muayene Bacası (Rögar)

Toplayıcı, taşıyıcı yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarında kontrol, müdahale, havalandırma, bağlantı, dönüş gibi amaçlarla kurulan bacalara muayene bacası denir. Halk arasında menhol, beton baca, rogar, rögar ve logar da denir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bağlantılarımız sayesinde burada göremediğiniz ürünleri de karşılamaya hazırız. Hemen bizimle iletişime geçin sizin için neler yapabileceğimize bakalım!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?