Cerrahi Aletler

Tıbbi cihazlardan, tıbbi cihaz sarf malzemelerine her türlü medikal ürün ve malzeme uluslararası iletişim ağımız sayesinde hızlı bir şekilde tedarik edilmektedir.

Albarakat olarak yerel üreticiyi, global müşteri ile buluşturarak güven odaklı kurumsal bir süreç sağlıyoruz.

Cerrahi Makaslar

Paslanmaz olarak üretilen Cerrahi Makas çeşitleri hastanın tedavisinde önemlidir. Cerrahi Makas yapımında üretilen malzemeler pürüzsüz ve polisajı düzgündür. Korozyona karşı dayanıklıdır ve paslanmaz malzemelerden üretilen bu makaslar steril ortamlarda üretilmiştir.

Bistüri Ucu

Bistüri ucu, karbon alaşımlı olan paslanmaz çelik maddesinden üretilmektedir.
Çok keskin bir yapıya sahiptir.
Çoğu cerrahi operasyonda, ameliyatta neşter uçları kullanılır ve bu sayede istenilen işlem doğru, verimli bir şekilde yapılır.
Sterildir ve her tür sterilizasyon işlemine uygun haldedir.
Bistüri uçları tek kullanımlıktır.
Paslanmaz çelik yapıya sahip olduğundan dolayı rahatlıkla sulu, sıvı sterilizasyon işlemi uygulanabilir, ürün asla paslanmaz.
Ürünlere gamma ışınları kullanılarak sterilizasyon işlemi uygulanabilir.

Cerrahi Dikiş Seti

Medikal paslanmaz çelik malzemeden imal edilen  cerrahi dikiş seti dikiş atma işleminin dokuya zarar vermeden kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için gereksinim duyulan tüm cerrahi parçaları içermektedir.
Toplam 7 parçadan oluşan  cerrahi dikiş seti içerisinde 1’er adet portegü, bistüri sapı, metzenbaum makası, penset dişsiz, makas, mosquite pens ve hemostatik pens  bulunmaktadır.
Set özel fermuarlı vinleks taşıma çantası içerisindedir ve çanta içerisinde her cerrahi alet için özel yuva bulunmaktadır. Taşıma esasında parçalar yuvalarından çıkmaz ve birbirleriyle temas etmez.
Set içerisindeki cerrahi el aletleri kullanım dışında çantasında muhafaza edilebilir.
Tüm parçalar sterilizasyon koşullarına uygundur.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bağlantılarımız sayesinde burada göremediğiniz ürünleri de karşılamaya hazırız. Hemen bizimle iletişime geçin sizin için neler yapabileceğimize bakalım!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?